Photoshop CS4 Zmiana języka

dadi.

Temat: Photoshop CS 2 - pomocy!
Photoshop CS 2 - pomocy!
  Witam
Gdzie w PS CS 2 zmienić język?
Bo mam wersję włoską (a za cholere nie znam włoskiego :-) ) i chce zmienić na angielskie, ale jakoś nie mogę.
W PS 7 CE mogłem zmienić z polskiego na angielski, ale tu nie potrafię. Czy w ogóle jeśli mam włoską wersję PS CS 2 to możliwa jest zmiana na angielski? Jeśłi tak to gdzie?
Pomóżcie.
Z góry dzieki.
Źródło: cyberfoto.pl/showthread.php?t=63269Temat: Jak zainstalować spolszczenie do PS?
Cytat:
Plik nazywa się Adobe Photoshop CS4 PL. Po poprawnym zainstalowaniu niestety i tak nie mam mozliwości aby w menu programu zmienić języka angielski na polski:-( Nie pamiętam dokładnie, instalowałem PS dość dawno, ale chyba żeby zainstalować w wersji polskiej, nalezy wybrac język interfejsu już na początku instalacji. Potem nie ma możliwośc zmiany języka.
Źródło: canon-board.info/showthread.php?t=59865


Temat: Problem z Photoshopem CS
Problem z Photoshopem CS
  Podczas instalacji Photoshop CS 8.0 było do wyboru kilka języków, ale polskiego tam nie było.Teraz po otwarciu programu nie ma już żadnego wyboru.
Są pliki:
POLISH.hyp
POLISH.spl
które trzeba jakoś uaktywnić.
Jak w PS CS ustawia sie jezyk polski?
Hmmm... czegos nie rozumiem...
Pytam o to w kilku miejscach i wszedzie trafiam na milczenie. Dlaczego?
Gdzies czytałem ze PS CS i PS CS PL to to samo i wszedzie da sie ustawic j.polski. Czy nie jest tak? Prosiłbym o sprostowanie a wszystko bedzie jasne...
Jesli zas faktycznie da sie ustawic w PS CS to czy wszyscy uzytkownicy tego programu tak swobodnie czują sie w angielskim ze nie ustawiają? Bo skoro ustawialiby to chyba wiedzą jak? Przejrzałem całe menu w PS CS i niestety nie zauwazyłem mozliwosci zmiany jezyka :( Sorki... moze tutaj ktos mi pomoze bo ten temat zaczyna mnie juz bulwersowac...
Źródło: forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=2416


Temat: NOWOśCI ze świata komputerów
Pierwsze napędy Plextor z Blu-ray i HD-DVD

Alstor rozpoczyna sprzedaż dwóch najnowszych napędów optycznych z obsługą Blu-ray i HD-DVD
Pierwsza nowość to Plextor PX-B920SA - wewnętrzna nagrywarka, która umożliwia zapis płyt BD-R (jedno lub dwuwarstwowych) z prędkością 4x. Technologia

Blu-ray wykorzystuje nośniki BD-R - jednokrotnego zapisu i nośniki BD-RE - wielokrotnego zapisu o następujących pojemnościach: 25GB (wersja jednowarstwowa) i 50GB (wersja dwuwarstwowa).

Z kolei Plextor PX-B300SA to wewnętrzny, wielofunkcyjny napęd combo - połączenie szybkiej nagrywarki płyt CD i DVD z czytnikiem nośników Blu-ray i HD-DVD. Combo nagrywa płyty DVD+/-R z prędkością 16x a płyty CD-R z prędkością 40x.

Zarówno nagrywarka PX-B920SA jak i combo PX-B300SA dysponują interfejsem Serial-ATA oraz buforem o pojemności 4MB z wbudowaną technologią Buffer Underrun Proof. Ciekawostką w obydwu urządzeniach jest technologia LightScribe, umożliwiająca wykonywanie laserowych „nadruków” na powierzchni specjalnych, przeznaczonych do tego celu nośników.


64-bitowy Photoshop

Firma Adobe prowadząca już od jakiegoś czasu prace na Photoshopem CS4 ogłosiła, że po raz pierwszy pojawi się 64-bitowa wersja tego popularnego programu do edycji fotografii.

Aplikacja będzie dostępna tylko dla posiadaczy Windows Vista. Adobe nie podało żadnej informacji, kiedy i czy w ogóle pojawi się 64-bitowa wersja na komputery Mac. Ich właścicielom pozostaje mieć nadzieję, że programiści poradzą sobie z niepełną kompatybilnością języka programowania Carbon z ich sprzętem.

Zdaniem Adobe, wydajność programu będzie o 10 proc. większa niż w przypadku wersji 32-bitowej, a czas potrzebny do otwarcia pliku lub wykonania wymagającej funkcji będzie znacząco krótszy. Z drugiej strony wymagania Photoshopa CS4 64-bit będą niemałe. Do płynnego działania użytkownicy będą musieli przeznaczyć 4GB pamięci systemowej na sam program.

Na razie nie wiadomo, kiedy aplikacja znajdzie się w sprzedaży.


Windows Vista z SP1 i z... luką

Okazuje się, że Service Pack pierwszy dla Windows Vista nie rozwiązuje problemu, który znany był Microsoftowi niemalże od początku sprzedaży produktu i omawiany na łamach CentrumXP.pl w lutym 2007. Otóż możliwa jest instalacja wersji Upgrade bez konieczności posiadania starszego systemu. Co więcej, odbyć się to może przy użyciu narzędzi wbudowanych w instalator systemu i jest dziecinnie proste.
W Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się już dystrybucja nośników z systemem Windows Vista, w który wbudowany jest Service Pack 1. Dotyczy to zarówno wersji BOX, jak i wersji Upgrade – która jest tańsza i przeznaczona dla użytkowników posiadających wcześniejsze wersje systemu Windows na swoim komputerze. Microsoft oficjalnie potępia takie praktyki i przypomina, że jest to złamanie trzynastego punktu umowy licencyjnej. Scott Dunn zastanawia się jednak, czy przypadkiem taki sposób instalacji nie jest skierowany do osób, dla których zakup pełnej wersji systemu byłby zbyt dużym wydatkiem, i świadomie nie został przez Microsoft zablokowany wraz z premierą Service Packa. Należy pamiętać, że jest to tylko hipoteza i nie oznacza wcale, że w przyszłości stan ten się nie zmieni.

Przypominamy, że zachowanie legalności oprogramowania nie ogranicza się jedynie do do posiadaniu klucza produktu i pudełka, ale także obejmuje stosowanie się do zapisów umowy licencyjnej potwierdzanej w trakcie instalacji.


Nowe narzędzie do przywracania systemu dla Windows Home Server udostępnione

Zespół odpowiedzialny za rozwój Windows Home Server zaprasza do udziału w testach narzędzia beta przeznaczonego dla tego systemu - Home Computer Restore CD (Dual Boot).
Oprogramowanie to jest udoskonaloną wersją poprzedniej edycji narzędzia Home Computer Restore. Jako najważniejszą zmianę warto wymienić wprowadzonie dwóch opcji do wyboru. Podczas przywracania systemu (dotychczas użytkownik nie miał żadnej alternatywy korzystając z programu) możemy zdefiniować ustawienia procesu, zależnie od całkowitej, dostępnej pamięci operacyjnej RAM komputera. Poprzednia wersja narzędzia nie zawsze funkcjonowała poprawnie, zwłaszcza podczas tzw. procesu pełnego przywracania - ten błąd także został usunięty. Aby uzyskać dostęp do aplikacji Home Computer Restore CD (Dual Boot) musimy zarejestrować się w programie Windows Home Server, dostępnym w witrynie Microsoft Connect. Następnie przechodzimy do sekcji Pliki do pobrania i ściągamy plik obrazu na dysk twardy komputera.

Zespół odpowiedzialny za Windows Home Server podał także informację, że narzędzie to będzie integralną częścią Power Packa 1 dla systemu, który zostanie wydany jeszcze w tym roku.

[ Dodano: 20 Maj 2008, 9:31 pm ]
Źródło: forum.polskilimerick.com.pl/viewtopic.php?t=1177


Powered by WordPress, © dadi.